Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Валерія Єгошина

 • blog_ava
  Бронежилети, які прострілюються: стали відомі записи Міноборони в справі Марченка
  Журналісти програми "Схеми" опублікували записи правоохоронців Міноборони, які стосуються так званої "справи Марченка". Там йдеться про нібито закупівлю 20 тисяч неякісних бронежилетів для військових на 176 мільйонів гривень.
  17 липня , 22:20
 • blog_ava
  Візитери МОЗ: хто "допомагає" керувати системою у розпал кризи
  Від середини березня в Україні ввели тотальний карантин. Громадяни ретельно стежать за кожним кроком влади. У центрі уваги – система охорони здоров'я та профільне міністерство. Про те, хто відвідує МОЗ, дізнавалися журналісти-розслідувачі.
  10 квітня , 22:30
 • blog_ava
  Схеми Коломойського: що відомо про "офшорний рай" на Кіпрі
  Кіпр – острівна держава та популярний пункт призначення при виведенні українських грошей за кордон. Хоч держава не є офшором у класичному розумінні, але частину його функцій виконує: низькі податки, анонімність, захист від рейдерства та арештів бізнесу. Цим послуговуються не лише пересічні бізнесмени, але й ті, хто при владі або на владу впливають.
  13 березня , 22:30
 • blog_ava
  Олігарх-сепаратист обзавівся елітними маєтками в Україні: розслідування
  Віктор Гушан – впливовий олігарх, власник найбільшої бізнесової групи "Шериф" у невизнаній "Придністровській Молдовській республіці" (ПМР), що перебуває під контролем Росії. Попри це він є власником низки елітної нерухомісті та земельних угіддь під Одесою та Києвом. І що цікаво, має українське громадянство.
  21 лютого , 22:18
 • blog_ava
  Арахамія і Корнієнко прокоментували розслідування журналістів про незаконний бізнес однопартійця
  Журналісти "Схем" опублікували розслідування, в якому встановили, що народний депутат від "Слуги народу" Андрій Холодов через низку підставних осіб та номінальних власників пов’язаний з тютюновим бізнесом, а саме з роздрібною торгівлею цигарками в кіосках та оптовим постачанням. Цього разу журналісти розпитали керівництво "Слуги народу", чи знають вони про незаконний бізнес і що з цим робитимуть.
  6 грудня 2019 , 19:26
 • blog_ava
  Що приховує нардеп Холодов: кіпрська таємниця "слуги народу"
  У жовтні Рада ухвалила одне з гучних законодавчих нововведень щодо перерозподілу прибутків на тютюновому ринку – хто й скільки може заробляти від продажу цигарок. Однією з його рушійних сил був народний депутат від "Слуги народу" і бізнесмен Андрій Холодов.
  15 листопада 2019 , 21:39
 • blog_ava
  Наслідки журналістських розслідувань: яку суму має виплатити "Рошен"
  "Схеми" розповіли найцікавіші історії про результати їхніх журналістських розслідувань і про те, як на них останнім часом реагували в Україні та світі.
  1 листопада 2019 , 23:00