Про це 24 каналу розповів колишній командир полку "Азов" Максим Жорін. Він наголосив, що складно повністю зібрати реальний список тих, хто загинув чи був поранений в Оленівці.

До теми У розвідці розповіли обставини вбивства українських полонених в Оленівці

За його словами, росія взагалі не надає жодних офіційних відповідей чи реакцій. Міжнародні організації також уникають від цього питання, хоча на них теж лежить велика відповідальність за те, що відбулося в Оленівці.

Зараз ми знаємо точно, що загиблих, на жаль, більше, ніж у першому опублікованому списку. Також цей список частково некоректний, проте повний список ми досі отримати не можемо,
– заявив Жорін.

Він зазначив, що зараз у складному стані перебувають рідні полонений, адже вони досі не мають жодної інформації. "Це черговий раз підтверджує цинічність росії і політичну загостреність міжнародних організацій", – каже він.

Екскомандир полку "Азов" наголосив, що стосується Червоного Хреста, то весь світ бачив, як вони допомагали росії вивозити наших полонених. Також вони нещодавно відкрили новий офіс в росії.

"Є багато фактів про те, що комунікація між Червоним Хрестом та росією є “тепла”, водночас з Україною вони просто "грають в слова", що вони нам не обіцяли нічого. Але мова тут йде про десятки цинічно вбитих росією українців ( в Оленівці)", – додав Жорін.

Жорін розповів про трагедію в Оленівці та комунікацію з Червоним Хрестом: відео

Що відомо про теракт росії в Оленівці: головне

Відео до теми – нові подробиці удару по Оленівці: епіцентр вибуху був всередині