Кремль боявся, що ця кандидатка здобуде популярність серед населення зі своїми меседжами. Про це 24 Каналу розповів російський політолог Аббас Галлямов, додавши, що через це журналістку не зареєстрували у ЦВК.

Дивіться також Путін намагається переконати Захід зрадити Україну та виставляє її пішаком: аналіз ISW

Чим саме Дунцова загрожувала Путіну

На думку політолога, якби не відбулася історія зі Світланою Тихановською, то, можливо, Кремль би допустив помилку та дозволив Дунцовій брати участь у виборах. Але оскільки Путін розуміє, що сталося в Білорусі, тому однозначно не міг зареєструвати кандидатку.

Боячись повторення ситуації, Катєріну Дунцову навіть не допустили до того, щоб збирати підписи серед ініціативної групи, що є передумовою для висунення на вибори.

Для того, щоб максимально швидко прибрати її з інформаційного простору, її усунули ще на далекому підступі до виборів. А щоб відвернути увагу росіян розповсюдили інформацію про скандальну "голу вечірку",
– зауважив Аббас Галлямов.

За його словами, Кремль кинув всі сили, щоб "розкрутити" вечірку російських зірок, відповідні команди дали телевізійникам. Це сталося саме в той день, коли Дунцова заявила про створення своєї партії.

Аббас Галлямов додав, що Катєрінка Дунцова уже зробила велику справу – виступила у ролі хлопчика з казки Крістіана Андерсена, який не побоявся крикнути, що король голий.

Вона відкрила на це очі людям, бо Кремль і "великий геополітик" Путін з нібито 90% рейтингом і підтримкою народу злякався конкуренції нікому невідомої провінційної журналістки без будь-якого політичного досвіду,
– наголосив російський політолог.

У всій своїй "величі" Путін злякався та відмовив їй у реєстрації, чим офіційно визнав, що боїться з нею конкурувати. Кремль продемонстрував, що феномен “російської Тихановської” можливий, а путінська популярність – це лише штучна конструкція, яка не витримає зіткнення з реальним життям.

Путін знову йде на "вибори": що відомо

  • На початку грудня 2023 року російський диктатор оголосив, що братиме участь у виборах. Його нібито просили про це люди, а сам Путін розглядав різні варіанти. Очільник Кремля пояснив своє рішення тим, що "сьогодні по-іншому не можна". Новий президентський термін стане для нього п'ятим. Загалом Путін перебуває при владі у Росії понад 20 років.
  • Так званий очільник Росії вже встиг подати свої документи до ЦВК. Його особисто зустріла керівниця Елла Памфілова. Відповідно до правил, для того, що балотуватися, Путін мав створити групу виборців, яка його підтримуватиме, чисельністю не менше 500 осіб. Учасники цих зборів "одноголосно" проголосували за диктатора.
  • Довіреною особою так званого президента став колишній тренер Динамо Валерій Газзаєв. Він підтримував Путіна ще під час виборів у 2012 році. У списку довірених людей також чимало зрадників України, зокрема відомий шахіст Сергій Карякін, який отримав російський паспорт, а також уродженка Дніпра, фігуристка Тетяна Навка, яка є дружиною прессекретаря Путіна Дмітрія Пєскова.