Деякі кремлівські чиновники вже заявляють, що влада приховає деталі електронного голосування. Політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів 24 Каналу про інші ідеї Кремля щодо "чесних" виборів.

Дивіться також Живе в ілюзорному світі: для чого Путіну потрібні вибори

Як у Росії хочуть убезпечити Путіна від сюрпризів на виборах

За словами Тизенгаузена, також лунають ідеї, що росіяни обходитимуть квартири, аби змушувати населення голосувати. Якщо людина не бере бюлетень та відмовляється поставити галочку – повістка в армію або інші міри покарання.

Зрештою взагалі безсенсовно говорити про легітимне та демократичне голосування у Росії. Владіміру Путіну просто "намалюють" потрібну кількість голосів, приміром, 93%. Опісля будуть концерти, сміх та галас, вилізуть з "нір" усі російські пропагандисти.

У цьому вся Росія. "Путін великий", а на фоні везуть домовини, трохи далі солдат без однієї кінцівки, який повернувся з "СВО" й допиває пляшку горілки. Я вже уявив цю картину на "брудній" площі, а потім як зазвичай бійки,
– сказав політтехнолог.

Раніше 17 жовтня держдума Росії ухвалила законопроєкт, згідно з яким агітаційні матеріали президента не можна показувати на сайтах, заборонених Роскомнадзором.

Тизенгаузен розповів, як росіян змушуватимуть населення голосувати: дивитися відео

А вже 17 листопада голова уряду Росії Міхаіл Мішустін підписав постанову, яка дозволяє Федеральній службі з нагляду у сфері зв'язку, інформатизації та ЗМІ (Роскомнадзор) блокувати сайти, які публікують інформацію про способи відвідувати заборонені у країні-терористці сайти.

Вибори в Росії: що відомо

  • У Росії відбудуться президентські вибори у 2024 році. Вони припадають на дві символічні дати для окупантів – 10-ту річницю анексії українського Криму та 25-ту річницю перебування Путіна на кремлівському "троні". Однак очільник Кремля досі не заявив про свою участь у виборах.
  • Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін, який знаходиться у СІЗО за підозрою в екстремістській діяльності на території Росії, заявив про "самовисування" кандидатом у президенти Росії. Утім, за цим стоїть ФСБ.
  • Речник президента Росії Дмітрій Пєсков заявив, що Путіна переоберуть на президентських виборах у 2024 році з результатом у понад 90% голосів. Водночас популярність Путіна впала приблизно з 80% до 50%.