Російський диктатор рівняється на вік американських лідерів. Про це 24 Каналу розповіла голова фонду "Русь сидящая", російська опозиціонерка Ольга Романова, додавши, що очільником США є Джозеф Байден, який на 10 років старший, ніж Путін.

До теми Остаточно розв'язані руки: що буде після "перемоги" Путіна та чого чекати від виборів у Росії

"Путін дивиться на Байдена та розуміє, що час у нього ще є. До того ж Байден збирається балотуватися на другий термін", – зауважила російська опозиціонерка.

Путін хоче бути при владі ще довгі роки

Варто пам'ятати, що світ і сучасні технології рухаються вперед. Цим користується очільник Кремля, щоб залишатися молодим і підтримувати гарну фізичну форму. Тому він точно не зупиниться на виборах 2024 року, а спробує керувати країною значно довше.

Путін йде на новий термін з новою концепцією. У нього врешті-решт за 25 років з'явилася ідея про те, що він нібито згуртовує націю. Щобільше, росіяни не бачать війни. Її помічають тільки Україна та цивілізований світ,
– сказала Ольга Романова.

Населення Росії не бачить жертв, масштабних руйнувань, загибелі дітей. Навпаки завдяки "воєнним грошам" люди багатіють, купують будинки, окупанти та їхні сім'ї стають заможними. Зрозуміло, що все це закінчиться погано, але зараз вони цього не усвідомлюють.

Для них існує лише так зване "сво" і боротьба з НАТО на території України,
– підкреслила Романова.

До того ж зараз у Росії з'явилася нова керівна група – "ветерани", які повернулися з війни. Саме з них Путін хоче створити нову еліту. Очевидно, що від еліти там тільки назва.

Путін будує те, що знає і те, що любив, коли був молодий. Тепер у нього є ідеологія про нібито "миролюбний народ", який бореться з фашизмом і нацизмом. Це огидно, але мене не полишає відчуття, що все це надовго,
– підкреслила опозиціонерка.

Російська влада ухвалює нові закони, змінює кодекси, які залишаться чинними ще довгі роки. З огляду на це можна зрозуміти, на що орієнтується очільник Кремля. Від своїх подальших планів і захоплення нових територій він ніколи не відмовиться. А єдиним способом уникнути цього – є допомогти Україні якнайшвидше перемогти та вийти на кордони 1991 року.

Що відомо про вибори в Росії

  • Про свій намір балотуватися вп'яте Путін оголосив у грудні 2023 року. Він сказав, що нібито мав різні думки щодо цього, але його "просили люди". Також диктатор додав, що обиратиметься знову, бо "сьогодні інакше не можна".
  • У Європарламенті наголосили, що псевдовибори не мають нічого спільного з демократією, тому їх не визнаватимуть. Також західні політики зауважують, що Путін боїться відкритого суспільства, такого як є в Україні. На думку очільника Кремля, саме демократія становить загрозу для правління.
  • Хоч "вибори" ще не відбулися, але у Росії вже готуються до того, як святкуватимуть перемогу Путіна. У Москві проведуть великий концерт, але щоб уникнути післявиборчого сприйняття дійства, його нібито присвятять річниці анексії Криму. Студентам, які прийдуть на концерт, обіцяють подарунки та звільнення з пар.