У мережі показали відео інциденту. На ньому можна побачити, що постріл здійснили прямо у приміщенні, де займалися діти.

Дивіться також Дебош у бліндажі: як п'яний російський військовий розстріляв своїх командирів, – документи

Постріл прямо у школі

У мелітопольському спортивному комплексі №3 17 лютого проводили спортивні змагання. Однак посеред заходу у приміщенні спортшколи пролунав потужний вибух.
Як повідомляють російські ЗМІ, один з відвідувачів проніс у ДЮСШ ручний гранатомет і "випадково" вистрілив з нього.

Постріл гранатомета у дитячій спортивній школі: з'явилося відео

При цьому незрозуміло, що російська зброя робила на турнірі дітей з самбо. Зазначається, що окупант показував неповнолітнім механізм і випадково натиснув на курок. Від вибухової хвилі у школі повибивало вікна. Дітей евакуювали, а на місце прибули рятувальники, швидка, а також так звана окупаційна "міліція".

За попередніми данним поранено 6 осіб – при цьому серед них і двоє дітей. Вони отримали порізи від розбитого скла. Постраждалим надали допомогу на місці, їх не госпіталізовували.

Раніше місцеві ЗМІ писали, нібито у школі ліквідували колаборанта. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров наголосив, що у своїй пропаганді та мілітаризації дітей ворог остаточно вижив з розуму й вже самотужки влаштовує провокації.

Злочини на окупованих територіях

  • Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що у Маріуполі окупанти продовжують демонтаж будинків українців. Місцевих годують обіцянками, відправляючи їх стати у чергу за новою квартирою.
  • Попри руйнування у місті, деякі громадяни живуть у вцілілих будинках. Однак росіяни просто виселяють їх, не пропонуючи нічого взамін. Окрім цього, з власного житла виганяють людей, які не мають документів. Тоді нібито все переходить у власність так званої "ДНР", а на місце українців селять росіян.
  • Люди у Маріуполі живуть без електроенергії та опалення, а для того, щоб отримати свою пенсію, змушені буквально штурмувати пенсійні відділення. Колаборанти просто крадуть гроші, а українцями не лишають нічого. Обіцяне "відновлення" лишилося лише на словах.