"М'якої бавовни, окупанти"

У ДСНС напрочуд влучно висміяли російських "колег" та їхню некомпетентність у роботі рятувальників, підмітивши, що у них дозволяється паління на об'єктах підвищеної небезпеки. Адже саме "порушення пожежної безпеки" виявилося черговою причиною вибухів біля Новофедорівки.

До теми "Тікайте з пляжу" і "мосту приготуватися": мережа вибухнула мемами про "бавовну" у Новофедорівці

"На жаль, прірва у ваших безпекових стандартах глибша, ніж довжина стола кремлівського диктатора", – потролили росіян ДСНСники.

Також наші рятувальники нагадали окупантам, що зараз на території України, звісно ж, включно з Кримом, оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки.

Саме тому закликаємо усіх громадян росії, які відпочивають у нашому Криму, кидати недопалки трішки прицільніше поблизу російських військових баз та активно палити біля складів зберігання боєприпасів,
– додали вони.

Крім того, загарбникам побажали "м'якої бавовни" та проілюстрували звернення до їхнього мнс влучним мемом.

Вибухи біля військового аеродрому у Криму: що відомо

  • Після 15:20 9 серпня біля Новофедорівки, де розташований військовий аеродром окупантів, почали лунати вибухи. За інформацією місцевих, там почули близько 15 характерних "хлопків".
  • Вибухи були на території аеродрому "Саки", з якого злітали російські бомбардувальники та винищувачі, що атакували Південь України. Відомо, що там були розміщені літаки Су-24М, Су-30СМ, Су-33.
  • Одразу ж після "бавовни" розпочалася паніка. Пляжі спорожніли, туристи почали тікати з місця подій, утворивши величезні затори з автівок.
  • Панікувати почали й російське керівництво та пропагандисти, адже їм потрібно було пояснити причини вибухів. Так, спершу у міноборони ворога заявили, що на аеродромі просто здетонувало кілька боєприпасів, і нічого страшного не сталося. Однак, суперечачи своїм заспокоєнням, оголосили евакуацію населення.
  • Пізніше "офіційну" версію змінили на "порушення пожежної безпеки".
  • Прості росіяни також відреагували на "хлопки" – почали вимагати в мережі потужних ракетних ударів по мирних українських містах. Це традиційна реакція "ні в чому не винних маленьких людей".

До теми – як в українському Міноборони прокоментували вибухи у Криму: дивіться відео