Про це повідомив 24 каналу колишній співробітник Служби безпеки України, експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. Він не виключає, що для армії рф може бути дано наказ наступати.

Зверніть увагу Які літаки приймав аеродром "Саки" до вибухів і де розташована Новофедорівка: пояснюємо на карті

Чи можливе оголошення мобілізації в росії

Ступак вважає, що окупанти, ймовірно заявлять про підступний удар українців ножем у спину. Після чого у росії може постати питання оголошення мобілізації.

Можливо, буде такий варіант. Але я не впевнений, що вони зможуть зібрати ту армію, про яку вони собі мріють,
– сказав він.

Ексспівробітник СБУ зауважив, що росіяни зараз не можуть зібрати армію. Тому набирають до неї осіб зі зниженою планкою відповідальності, зокрема, зеків та вагнерівців.

Тому, резюмував він, ймовірність оголошення в росії мобілізації є дуже важким питанням.

Ступак про те, чи може росія оголосити мобілізацію після вибуху в Криму: дивіться відео

"Треба очікувати на прильоти у відповідь"

Водночас Ступак закликав бути дуже об'єктивними й тверезо дивитися на ситуацію. Адже з боку російських загарбників буде помста.

Треба очікувати на прильоти у відповідь. До того ж прильоти можуть бути дуже-дуже масованими по всіх фронтах,
– зауважив ексспівробітник СБУ.

Він не виключає, що російській армії можуть дати наказ наступати. І тоді у бій кинуть навіть непідготовлених та неготових до наступу.

Вибухи в Криму: що відомо

  • Біля Новофедорівки у Криму пролунали потужні вибухи. Вони сталися біля аеродрому збройних сил рф. Саме з нього злітають винищувачі та бомбардувальники, які атакували Південь України.
  • Після серії вибухів на аеродромі біля Новофедорівки в Криму, у росіян у звичному стилі запало. У багатьох паніка, а дехто просить атакувати Київ та Львів.
  • На вибухи в Криму відреагували в Офісі Президента. Позаштатний радник голови Офісу Президента Олексій Арестович заявив, що все йде "за алфавітом". Спочатку були Бєлгород, Вороніж і Курськ.

Варте уваги – на вибухи у Криму відреагували скабєєва і соловйов: дивіться відео