Є чимало відеороликів, на яких росіяни волають про те, що потерпають від війни. Біля них стріляють, постійно щось вибухає, це порушує їхній спокійний сон. Відповідно треба було якось реагувати. Тоталітарний диктатор за допомогою пропаганди сказав своє слово. Про це 24 Каналу сказав військовий ЗСУ, експерт з питань національної безпеки Іван Варченко.

До теми "Бавовна" забрала: у Бєлгородській області заявили про загибель солдатів-строковиків

"У Росії короткі руки, щоб сьогодні зупинити справедливу відплату. Вона надходить чи то від власних ракет, які не долітають до території України, чи то від російських партизанів, чи то від українських захисників, які знищують тили, пункти управління, місця дислокації та склади ворога на будь-які території, куди можуть дістати наші засоби ураження", – запевняє військовий.

Путін провів оперативну нараду / Ізраїль передасть "Залізний купол" Україні / Що задумав ворог: дивіться відео

Залишився останній "козир"

Росіяни вже продемонстрували усе, на що здатні у межах конвенційної війни. Вони хизуються своєю диво-зброєю, яка є у багатьох держав.

Єдине, чим вони можуть вразити світ – це перетнути усі "червоні лінії" й натиснути на ядерну кнопку. Усе, що вони можуть показати у сучасній війні, яка певною мірою регламентуйся міжнародними правилами й нормами ведення війни, вони вже показали,
– стверджує Варченко.

Жодних можливостей для забезпечення знищення українських артилерійських систем вони не мають. А сказати про це по телевізору – можуть. Що, власне, Путін і зробив.

Вибухи у Росії: останні новини

  • Пізно ввечері 31 січня у Бєлгороді, Шебекіно та ще кількох населених пунктах Брянської області пролунали потужні вибухи. Місцеві телеграм-канали заявили про "масовану ракетну атаку".
  • Наприкінці січня під мінометний обстріл потрапив населений пункт Краснооктябрський Глушківського району Курської області. Росіяни нарахували 12 прильотів, внаслідок яких пошкоджені лінії енергопостачання. Без світла залишилися щонайменше два населених пункти.
  • Під Москвою пролунав вибух на металургійному заводі "Молірен". За попередніми даними, до надзвичайної ситуації призвело "порушення технологічного процесу".