Зокрема, тільки під час нічної атаки 1 червня ворог обстріляв енергооб'єкти в 5 областях нашої держави. Окрім того, є пошкодження і 2 теплостанцій.

Цікаво Тариф на світло з 1 червня: якою буде ціна для населення й бізнесу і чи вплине це на відключення

Графіки відключення світла можуть змінитися після обстрілу

У Міністерстві енергетики розповіли, що вночі ворог атакував енергооб’єкти у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Івано-Франківській областях. Це вже шостий масований ракетно-дроновий удар по енергетичних об’єктах, який ворог завдає з 22 березня.

"Наслідки уточнюються. Енергетики працюють над їх ліквідацією", – мовиться в дописі.

У Міненерго нагадали, що 1 червня з 18:00 до 23:00 в усіх регіонах прогнозуються застосування графіків обмежень побутових і промислових споживачів.

Водночас у зв’язку з нічною атакою на енергосистему обсяги обмежень можуть змінюватися,
– наголосили представники міністерства.

Окрім того, там додали, що основна причина відключень – масштабні російські атаки на енергосистему та спричинений ними дефіцит потужності.

Ворог уночі обстріляв енергосистему України

  • У ДТЕК розповіли, що Росія атакувала дві теплоелектростанції компанії. Там зазначили, що ніч видалась важка для української енергетики.
  • Відомо, що внаслідок ворожої атаки серйозно пошкоджено обладнання. Енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків атаки. Це вже шоста масована атака на теплоелектростанції ДТЕК за 2,5 місяця.
  • Влучання в енергооб'єкти підтвердили в Кіровоградській, Дніпропетровській, Івано-Франківській та Запорізькій ОВА. У Львівській обласній військовій адміністрації зауважили, що 6 крилатих ракет влучили в три об'єкти критичної інфраструктури у Львівській області.
  • Варто зазначити, що вночі 1 червня ворог застосував 100 повітряних засобів ураження для атаки України. Мовиться про 53 ракети різних типів і 47 ударних БпЛА. Детальніше про наслідки нічної ворожої атаки нашої держави – читайте в матеріалі.