Ретельно відрежисоване чотиригодинне "шоу" Путіна вже давно дає можливість продемонструвати, що він розуміє проблеми свого народу, і розповісти, як він буде їх вирішувати, аналізує "Пряму лінію" президента РФ The Washington Post.

Читайте також: Про Порошенка, Медведчука-націоналіста і свого наступника: що сказав Путін на "прямій лінії"

Видання наводить як приклад дзвінок учительки із Сибіру, яка запитала Путіна, як їй прожити на зарплату у 120 доларів на місяць.

Я теж не розумію, як!
відповів Путін і пообіцяв розібратися з місцевими освітянами, зазначає американська газета.

"Багато хто просив Путіна звернути увагу на поганий стан доріг, житла, будівельних об'єктів, іпотечного ринку, освіти, а також на непідзвітність і безвідповідальність чиновників. Один юнак запитав, чому так багато молодих росіян, що бажають емігрувати. Кілька людей попросили Путіна пояснити, чому решта світу боїться Росії. А ще були досить дивні слова підтримки, коли один росіянин побажав висловити надію на мир в Сирії", – йдеться у статті.

Автор публікації вказує на те, що відповіді Путіна здавалися спонтанними, а державні ЗМІ вже встигли розповісти, як добре президент володіє інформацією.

Читайте також: "Пряма лінія" з Путіним: пропагандисти повідомили про шалену кількість питань президенту

"Нас завжди вражало, як багато статистики Путін знає напам'ять", – повідомив у Твіттері телеканал НТВ, якого цитує The Washington Post.

Проте внизу екрана можна було побачити і невідредаговані питання, які показують, що є росіяни, які обурені і незадоволені своїм лідером.

Путін, невже ти думаєш, що люди вірять у цей цирк із заздалегідь підготовленими питаннями?
– наводить повідомлення одного такого невдоволеного американське видання.

Також у статті акцентується увага і на очевидну зрежисованість цієї події.

"Новинний сайт RBC.ru цього тижня повідомив, що в одному підмосковному будинку відпочинку була проведена репетиція "Прямої лінії". Гостей розділили на групи і попросили прочитати свої запитання держслужбовцям, які робили записи. Аудиторію попросили не вживати алкоголь напередодні шоу і не пити занадто багато води, оскільки "Пряма лінія" може тривати п'ять годин. Крім того, учасникам радили не надягати смугастий одяг", – зазначає автор матеріалу.

Дивіться також: Карикатурист дотепно висміяв "пряму лінію" Путіна