Депутатська фракція обговорюватиме це питання, найімовірніше, у понеділок, 17 травня. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив перший заступник глави фракції і керівник партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

До слова Недоторканих немає, – Шмигаль про кадрові зміни в уряді

Відставка Степанова: є і "за", і "проти"

Обговорювати питання відставки міністра МОЗ будуть на засіданні депутатської фракції. Корнієнко зазначає: одностайного судження щодо цього питання у партії немає.

У нас є частина людей, які гаряче "за" звільнення, частина людей, які не дуже "за", і частина людей, які гаряче "проти" . Тому необхідно домовитися,
– сказав Корнієнко.

Чутки про відставку Степанова

  • Перші чутки про відставку Степанова з'явилися ще восени 2020 року.  
  • Міністра МОЗ активісти звинувачували у корупційних схемах: закупівлі медичних костюмів за завищеною ціною, непрозорий конкурс на посаду очільника НСЗУ. Більше можна почитати за цим посиланням.
  • Сам Максим Степанов зауважив, що чутки щодо про його швидку відставку тривають уже понад пів року. За його словами, весь цей час він боровся з коронавірусом та вже має певні досягнення.
  • Депутати від "Голосу" ініціювали збір підписів за відставку Степанова і вже назбирали понад 150 "за", необхідних для розгляду.