Що робити, якщо все ж не вдається оформити відстрочку, повідомляє 24 Канал з посиланням на заяву заступниці міністра оборони Катерини Черногоренко в ефірі телемарафону.
Читайте також Онлайн-відстрочка для багатодітних батьків: у Міноборони розставили крапки над "і"
Відстрочка в Резерв+
Посадовиця наголосила, якщо у військовозобов'язаного є чинна відстрочка, він не зможе оформити нову через Резерв+. Це не дозволить дублювати дані в реєстрах.
Як тільки в нього закінчиться відстрочка, а в більшості користувачів вона закінчується сьогодні, 9 листопада, тобто фактично вже починаючи з 10 листопада можна буде податися на наступну,
– зазначила Черногоренко.
Також додала, що для оформлення відстрочки потрібно оновити Резерв+ до версії 1.4.3. Якщо вся необхідна інформація про особу міститься в реєстрах, – у застосунку з'явиться відстрочка.
Якщо людина, наприклад, не знаходить себе в реєстрі, є помилки в прізвищах, податковому коді, тому що ці реєстри заповнювалися людьми, які могли помилитися або якимось чином невірно внесли дані, ви можете звернутися у технічну підтримку Резерв+,
– сказала заступниця міністра оборони.
За словами Черногоренко, фахівці опрацюють звернення і виправлять помилку, аби дані підтягнулися в реєстри.
Зверніть увагу! У Міноборони наголосили, що люди з інвалідністю отримуватимуть відстрочку на рік або до кінця дії пенсійного посвідчення. Студенти, аспіранти та докторанти – до кінця дії воєнного стану і мобілізації.