Український президент зауважив, що тепер зрозуміло, чому очільнику Кремля бракує часу на зустріч. Насправді Путін проводив детальну та глибоку роботу.

Зауважте Три цитати зі статті Путіна про Україну, на які потрібно звернути увагу

Український лідер зізнався: він може тільки позаздрити, що президент Росії дозволив собі витратити стільки часу на настільки детальну роботу над статтею.

Зеленський наголосив, що у Путіна дуже бракує часу на зустріч. Український лідер зауважив, що не знав, на що ж очільник Кремля тратить цей час, однак наразі все зрозуміло.

За словами Зеленського, "деякі речі, які він написав, ми могли б проговорити". Український лідер зауважив, що міг би надати Путіну багато матеріалу, яким можна скористатися при написанні іншої – майбутньої – статті.

Окрім того, Зеленський пообіцяв, що коли у нього буде час, цю статтю детально проаналізують.

Якщо треба, щоб ця стаття знайшла відповідь, начебто вона ж написана українською. Треба, щоб ми щось відповіли. Подумаємо,
– запевнив Зеленський.

Одіозна стаття Путіна: головне

  • Володимир Путін написав статтю про Україну. На сайті президента Росії матеріал опублікували, зокрема, українською мовою.
  • Оперуючи заїждженими пропагандистськими твердженнями та перекрученими історичними фактами, Путін цинічно заявив, що Україну начебто допомогли створити більшовики, фактично пограбувавши цим Росію.
  • За словами російського президента, "саме радянська національна політика закріпила на державному рівні положення про 3 окремих слов'янських народи: російський, український і білоруський".
  • Окрім того, Путін заявив, що Росія начебто "зробила усе, щоб спинити братовбивство". При цьому очільник Кремля проігнорував той факт, що лише від початку 2021 року російські найманці вбили на Донбасі 49 українських захисників.