Прессекретар Путіна запевнив, що, мовляв, президент дотримувався "букви закону" і голосував таки 17 вересня. Щодо дати на його годиннику – то її просто неправильно виставили.

До теми Путін двома кліками по клавіатурі проголосував на виборах у Держдуму

Путін, начебто, не дивиться на дату на годиннику

Він на неї (на дату – 24 канал) не дивиться, він датою на годиннику не користується. Тому так, там справді інша дата,
– спробував переконати Пєсков.

Зазначимо, що Путін голосував дистанційно, адже поки що перебуває на самоізоляції. Адже в оточенні російського президента – десятки хворих на коронавірус. Ба більше, з одним з інфікованих COVID-19 глава держави-агресора працював у безпосередній близькості.

Глава Кремля голосував дистанційно через самоізоляцію

Також рупор Кремля розповів, що президент зареєструвався на голосування з допомогою мобільного телефону. Проте – не свого, гаджет він взяв в одного зі своїх помічників.

Читайте також Путін в безпосередній близькості працював з хворим на COVID-19, але вірить в силу "Супутника V"

Що відомо про голосування за Держдуму?

Вибори відбуваються з 17 по 19 вересня. При цьому основний день саме – останній. Росіяни обирають 225 депутатів в одномандатних округах та ще 225 – у федеральному округу від політичних партій.

Завдяки спецпостанові ЦВК Росії участь у голосуванні можуть взяти і жителі окупованого Донбасу з російськими паспортами. проти цього рішуче виступає Україна, яка закликала не визнавати легітимність цих виборів.