Про це розповів президент Володимир Зеленський. За його словами, після переговорів Байдена та Путіна кількість російських військових біля українського кордону не скорочується.

До теми Флот Росії перекрив 70% акваторії Азовського моря, – Міноборони

"Ба більше, виник ще один простір для ескалації – в Азовському морі, де 70% акваторії перекрито Росією", – наголосив президент.

За словами Зеленського, коли ситуація почне змінюватися, тоді й можна буде сказати, що заяви США про "жорсткі економічні санкції" проти Росії у разі наступу на Україну звучать переконливо.

Дізнайтеся більше Росія продовжує стягувати війська до кордону України після розмови Байдена й Путіна

Перемовини Байдена та Путіна: коротко

  • Джозеф Байден та Володимир Путін 7 грудня провели розмову у відеоформаті, яка тривала понад 2 години.
  • У Білому домі наголосили, що Байден висловив стурбованість щодо нарощення російських військ біля кордону України. Він також підтвердив підтримку суверенітету й територіальній цілісності нашої держави.
  • За даними російських ЗМІ, Володимир Путін начебто заявив американському президенту, що вимагає гарантій про нерозширення НАТО у східному напрямку.
  • Речник очільника Кремля Дмитро Пєсков заявив, що Байден і Путін готові знову провести перемовини у відеоформаті. Онлайн-зустріч відбудеться після того, як їхні довірені представники оцінять ситуацію біля кордонів України.

Цікаво – блог Артема Овдієнка про розмову Путіна й Байдена: дивіться відео