Про це заявив глава МЗС ФРН Хайко Маас, пише ТАСС.

Читайте також: "Ми готові і завтра": у РФ панікують через ракетні суперечки із США і просять про діалог

Німецький міністр обговорив ракетне питання з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим. Після них він заявив, що цей договір може врятувати Росія.

Не секрет, що ми, як і інші держави НАТО, вважаємо, що є ракета, яка цей договір порушує, і вона повинна бути ліквідована,
– сказав Маас.

Він також додав, що домовленості 30 років "гарантували Європі безпеку", відтак Німеччина дуже зацікавлена у їхньому збереженні.

"Він стосується інтересів безпеки фундаментальним чином, тому федеральний уряд робить все, аби у цього договору було майбутнє", – підкреслив голова німецького МЗС.

До слова, заступник держсекретаря з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон заявив, що США мають намір 2 лютого розпочати вихід з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Нагадаємо, що 4 грудня держсекретар США Майк Помпео заявив, що його країна вийде з Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, якщо Росія протягом 60 днів не повернеться до його виконання.

Ще раніше, у жовтні, президент США Дональд Трамп оголосив про вихід його держави з Договору про ліквідацію РСМД через порушення Росією умов договору.