Про це в коментарі 24 каналу розповів аналітик центру "Нова Європа" Сергій Солодкий. Він зауважив, що іншого шляху покарання на міжнародній арені, окрім введення санкцій проти Кремля немає.

Актуально Антипутінська коаліція: Байден готує "намордник" для президента Росії

Адекватні міжнародні актори намагаються уникати війни

Інший шлях – це війна. Зрозуміло, що будь-який адекватний міжнародний актор намагатиметься уникнути війни. Це те, що ми спостерігаємо з боку США, і Німеччини, і Франції, і Євросоюзу,
– сказав Солодкий.

Аналітик наголосив, що Росія легковажить питанням безпеки і "грається у декларування війни". Таке неприпустимо у демократичному світі. Щодо користі для України від протистояння між Вашингтоном та Москвою, то краще, зауважив Солодкий, якби Росія не нападала на Україну і Україна не потрапляла в порядок денний США.

Росія шкодить сама собі, розширюючи зону агресії

Виходячи з того, що Росія вже скоїла і продовжує робити, то висока увага, яка підтримується на Заході щодо Росії, вона на користь України і тут Росія сама собі шкодить, коли розширює зону агресії. Вона солідаризує увесь світ проти себе,
– розповів аналітик.

Солодкий впевнений, що рано чи пізно ця ситуація завершиться поразкою Росії. Оскільки Кремль не може дипломатично та військово протистояти всьому світові.

До теми Байден виступив з терміновою заявою щодо Росії: про що говорив президент США

Головне про санкції США проти Росії

  • Президент США Джо Байден видав указ про введення нових санкцій проти Росії.
  • Обмеження запровадили через втручання країни у вибори США у 2020 році. Зокрема, мовиться про злам SolarWinds і спробу зірвати вибори президента.
  • Зі США вишлють 10 представників російської дипломатичної місії у Вашингтоні. Загалом під санкціями опинилися 32 російських фізичних осіб і організацій.
  • Кремль, у відповідь, запровадив санкції щодо 6 чинних та колишніх високопоставлених чиновників зі США.