Росія може звинуватити у своїх помилках Україну

За даними розвідки, окупанти втратили контроль над хімічними препаратами, які завозяться на Донбас. Хімічне забруднення може призвести до екологічної катастрофи на Сході України.

Цікаво "Хаммери" США з новими ракетами вирішили б ситуацію на Сході України, – американський експерт

14 січня в Горлівку на ПАТ "Концерн Стирол" доставили місткості з аміаком. Однак через порушення герметичності, вони почали випускати отруйні речовини у повітря.

Спричинена російськими окупантами техногенна катастрофа може бути використана для звинувачення України у застосуванні отруйних хімічних речовин, а також як привід для розширення збройної агресії проти нашої держави,
– попередила розвідка.

Кремль почне провокації напередодні вторгнення

За даними американських ЗМІ, Росія готується до сценарію 2014 року. Зокрема, за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення агресор вдаватиметься до провокацій. Все для того, щоб виправдати свої агресивні дії. До речі, для втілення такого "задуму" вже готують людей.

У грудні кількість постів у соціальних мережах з російською пропагандою зросла на 200% у порівнянні з листопадом.

До речі, згодом інформацію про провокації підтвердили у Пентагоні та Білому домі. Напад прогнозують на середину січня – лютого.

Останні новини про можливість нападу Росії

  • У США підготували два законопроєкти, які передбачають санкції особисто проти президента Володимира Путіна у разі нападу на Україну. Водночас у Кремлі кажуть, що не бояться економічних обмежень.
  • Фахівці CIT попередили, що російські війська, які відправили у Білорусь нібито для "навчань", можуть стягнути до кордону з Україною.
  • У ночі проти 14 січня на сайти державних органів України здійснили наймасштабнішу за останні 4 роки хакерську атаку. У Центрі інформаційної безпеки заявили, що за цим стоїть Росія.

Це може вас зацікавити – Росія може сфабрикувати привід для вторгнення: відео

Повний текст публікації ГУР у фейсбуці:

Російська окупаційна адміністрація втратила контроль над хімічними препаратами, які завозяться на тимчасово окуповані території України

Хімічне забруднення може призвести до екологічної катастрофи на сході нашої держави

За інформацією воєнної розвідки України 14 січня в окуповану російськими військами Горлівку на ПАТ "Концерн Стирол" доставлено місткості з аміаком, з яких через порушення герметичності здійснюється витік у повітря отруйних речовин.

Спричинена діями російських окупантів техногенна катастрофа може бути використано для звинувачення України у застосуванні отруйних хімічних речовин та як привід для розширення збройної агресії проти нашої держави.