Про це 24 Каналу розповів громадський діяч зі США, член Республіканської партії Борис Пінкус, зауваживши, що Путін загалом зацікавлений у розгортанні різних конфліктів у світі. Йому важливо відвернути увагу Заходу від війни в Україні.

Дивіться також Росія почала гібридну війну проти Фінляндії: для чого Путіну міграційна криза на кордоні ЄС

Росія хоче торгуватися із Заходом

Як наголосив Пінкус, Венесуела вже давно перебуває у сфері російського впливу. Кремль цілком може організувати там війну, щоб ще більше розпорошити ресурси країн Заходу.

Звісно, Путін може й не організувати війну в Південній Америці. Але навіть такий інформаційний тиск тримає в напруженні американське керівництво.

Це демонструє, що ставки підвищуються. І можна торгуватися із Заходом. Щось на кшталт "ми, Росія, даємо спокій з Венесуелою, а ви дайте спокій з половиною України". Це все свідчить про провал нашої американської зовнішньої політики. З Венесуелою давно потрібно було розібратися включно з різними методами: від зняття санкцій – до блокади,
– вважає Пінкус.

Дивіться розмову з Борисом Пінкусом на ютубі 24 Каналу

Також Штатам потрібно зменшити обмеження щодо допомоги Україні та Ізраїлю. До прикладу, як переконаний Пінкус, Києву варто дозволити бити по території Росії західною зброєю.

Ситуація в Росії: коротко