Кремль знав про підготовку нападу. Про це в ефірі національного телемарафону розповів представник ГУР МО Андрій Юсов, повідомляє 24 Канал.

До теми "ХАМАС гірший за ІДІЛ": Нетаньягу показав моторошне фото з дитячої спальні

ХАМАС відвідував Москву

Юсов зазначив, що ні для кого не є секретом так звані офіційні візити ХАМАС до Москви.

Це все було видно, зафіксовано. Зустрічі на найвищому рівні. Так само те, з якою швидкістю російська пропаганда, а також офіційні особи путінського режиму почали використовувати атаки на Ізраїль, власне, як продовження війни проти України, зі звинуваченнями України, з абсолютно фейковими та неймовірними історіями про якусь зброю, яку Україна постачає,
– зауважив представник ГУР.

За його словами, це свідчить, що Кремль був проінформований заздалегідь і готував це.

"І так, є інформація про те, що окремі зразки трофейного озброєння американського, європейського виробництва були передані Росією через контрабандні канали, через так звані ПВК, власне, бойовикам ХАМАС. Зокрема, для реалізації цих антиукраїнських інформаційно-психологічних операцій", – підсумував Юсов.

Варто прочитати "А він хоч кудись доїжджав": навіщо Кадиров заволав про можливість підтримати Палестину

Російський слід на Близькому Сході: коротко

  • У Центрі стратегічних комунікацій також повідомляли, що Росія може бути причетною до організації нападу ХАМАС на Ізраїль. Адже палестинські терористи навряд чи змогли б самостійно все спланувати. Москва сподівалася, що дії бойовиків відвернуть увагу від України.
  • Ймовірно, Росія передала терористам ХАМАС українську зброю, яку захопила на полі бою, намагаючись дискредитувати нашу державу. Загарбники переконуватимуть Захід не передавати зброю Україні, позаяк вона нібито продає озброєння терористам на регулярній основі.
  • Представник ГУР МО України Андрій Юсов зазначив, що росіяни також запускатимуть ІПСО про те, що нібито наша держава "закликає до насильства проти мусульман". За його словами, Росія володіла інформацією про плани атаки на Ізраїль.