Мовляв, не можна нас карати за "війну путіна". До речі, саме таке позначення агресії росії проти України вони люблять використовувати найбільше. Мовляв, це путін! А я – у будиночку!

Читайте Зміни в Україні вплинуть на росію і білорусь

"Що мені – на мітинги виходити?"

Насправді ніхто ні від кого жодних мітингів не чекає. Ясна річ, прапорцями та плакатиками путінський режим ніхто б не скинув. Але опір діям режиму може бути різним. Можна саботувати усі його ініціативи. Якщо хочеш це робити.

І хоча в окремих російських містах горіли військкомати, все ж таки "прихована мобілізація" триває, поповнюючи "контингент" в Україні. Виявляється, вбивство українців – шанована, заслужена російська професія. Ще й прибуткова. Гаразд, не буду в це заглиблюватися.

Почитавши "хароших русскіх", я зрозумів природу їхньої істерики. Вони просто бояться "колективної відповідальності". Хоча не розуміють, що її просто не уникнути. До речі, репарації – це теж форма колективної відповідальності. І від неї точно не відхреститися...

Актуально росія почала активні дії з "воскресіння" СРСР: що придумали посіпаки путіна

Молодший син сім'ї канібалів

Взагалі, всі ці "харошие русскіе", що перебувають зараз на Заході, нагадують мені молодшого сина великої та дружної родини канібалів. Сам він канібалізм не практикує, і начебто – пристойна людина.

А ви хочете всі культурні здобутки нашої родини "скасувати". Нічого дивного, що ставлення до нього від таких заяв краще не стає. А той все зрозуміти причину не може.

Також важливо – путін не очікував вибухів у Криму, чи чекати на відповідь: дивіться відео