Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко розповів 24 Каналу, що прогнозувати рішення очільника Кремля дуже ризиковано. Адже все залежить від ступеня його божевілля у конкретний момент.

До теми "Законні цілі": у Росії погрожують бити по винищувачах F-16 за межами України

Чи готова Росія до війни з НАТО

Путін завжди погрожує Заходу ядерним ударом, але він розуміє, що такий крок неминуче призведе до втягування НАТО у війну. Тому малоймовірно, що диктатор на це наважиться.

У будь-якому разі аеродроми, де планують розташовувати F-16, досить добре захищені, тож навряд чи ці удари досягнуть мети. А якщо це все-таки станеться, то неминуче призведе до втягування у війну однієї з країн НАТО.

Тільки недавно ми згадували про висадку військ у Нормандії та відкриття другого фронту. Я не відкидаю, що союзники України також відкриють другий фронт. А Путін, завдаючи ударів по аеродромах, тільки наблизить цей момент,
– підкреслив Яковенко.

Тоді союзники Україні безпосередньо втрутяться у війну, а очільник Кремля сам це спровокує. Відтак Путін нарешті відчує, що означає воювати з НАТО, бо упродовж всієї повномасштабної війни тільки переконує у цьому росіян.

"Удар по західних аеродромах і втягування у війну з НАТО стануть справжньою катастрофою для Путіна. Він постійно про це говорить, але на ділі все не так. Варто лише згадати епізод у Сирії, коли росіяни зіткнулися з американцями. Молекули їхніх тіл досі намагаються знайти в сирійських пісках", – зауважив Яковенко.

Останні новини про Владіміра Путіна

  • Російський диктатор заявив, що "не брязкатиме ядерною зброєю". Натомість він звинуватив у ядерній ескалації Європу та США. Саме на них Путін поклав відповідальність за початок війни в Україні. До того ж лицемірно переконував, що нібито не хоче, аби дійшло до ядерних ударів.
  • Обидві доньки так званого російського президента вперше разом з'явилися на офіційному заході. Мовиться про економічний форум, де виступав і сам Путін. Раніше очільник Кремля ховав своїх дітей і лише у 2017 році підтвердив, що у нього є дві доньки та онук. Втім припускають, що насправді він ще має інших позашлюбних дітей.
  • Російський депутат Армен Мнацаканян закликав знищувати громадян, які є опозиційно налаштованими. За його словами, на Росію зараз і так "тиснуть вороги", а країна перебуває під санкціями. Тому треба "вбивати тих, хто нас не хоче бачити або любити".