Міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу, який нещодавно розгубився через питання щодо переможця у війні, знову відзначився абсурдною заявою. Він назвав рік, в який країна-агресорка планує завершити так звану "СВО".

Читайте також "Все, що мали, вже кинули у вогонь": Буданов про неспроможність росіян протистояти ЗСУ

Що наговорив Шойгу

Спочатку посіпака Владіміра Путіна жалівся на те, що США та інші союзники України продовжують надавати зброю ВСУ. Згодом Шойгу, ймовірно, переплутав назви держав. Бо він сказав, що це не Росія, а Україна нібито "кидає ненавчених солдатів у безглузді штурми на забій".

Щоб зробити свою заяву ще більш цинічною, голова міноборони Росії звинуватив Захід у буцімто "цинічних діях". Далі Шойгу почав брехати про нібито сучасне озброєння та високу підготовку в російських окупантів. А після цього він розповів про подальші наміри країни-агресорки.

Послідовна реалізація заходів плану діяльності до 2025 року дозволить досягти намічених цілей,
– сказав він.

Таким чином, Шойгу натякнув, що повномасштабна агресія Росії проти України триватиме мінімум до 2025 року.

Сєргєй Шойгу бреше про стан справ Росії: дивіться відео

Що кажуть експерти про російсько-українську війну

  • Нещодавно аналітики з американського Інституту вивчення війни із посиланням на анонімне джерело у Кремлі заявили, що Путін наказав Шойгу зупинити наступ ЗСУ до жовтня 2023 року. Росіяни можуть спробувати повернути собі ініціативу навіть ціною дуже великих втрат.
  • Раніше політтехнолог Борис Тизенгаузен у розмові з 24 Каналом розповів про підготовку російськими окупантами кількох сценаріїв. За його словами, росіяни можуть влаштували теракт на ЗАЕС та під приводом вибуху відвести війська, безжалісно кинути всі наявні людські ресурси для зупинки контрнаступу ЗСУ, а також спробувати перекинути війська та техніку.