Про це 24 каналу розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань. За його словами, якщо уважно подивитися на цю "ротацію", то російських військових насправді ізолюють за Генічеськом, на Арбатській стрілці.

Увага Мости б зруйнували за добу, – військовий експерт пояснив, чому сили ворога на півдні не критичні

Фактично, це місце – тупикове для росіян, оскільки омивається Азовським морем і з'єднання з тимчасово окупованим Кримом немає,
– пояснив він.

І наголосив, що звідти немає куди бігти. Якщо дозволять поїхати в Крим – військові повтікають. Так, щоб не допустити дезертирства, їх обманом селять у Генічеську.

росіяни деморалізовані

Хлань також додав, що війська агресора заганяють туди на туристичні бази, які вони захоплюють, й розміщують їх там. Однак для військових росії – це таке гетто, звідки у них немає можливості втекти. Після "відпочинку", їх знову відправляють на лінію фронту.

Тож стан військових росії надзвичайно деморалізований, наголосив депутат.

Хлань про "ротацію" росіян на Півдні: дивіться відео

Останні новини з Херсонщини

  • Окупанти посилюють своє угруповання на правому березі Херсонщини.
  • Тим часом партизани на Півдні продовжують завдавати клопотів росіянам. Розуміючи серйозність руху опору, загарбники вживають заходів, щоб виявити проукраїнськи налаштованих місцевих мешканців.
  • Уночі 4 серпня ЗСУ вдарили по Антонівському залізничному мосту на Херсонщині. Під час атаки наші військові завдали втрат окупантам.
  • На Херсонщині у передчутті контрнаступу російські окупанти почали шукати, де можна було б обладнати бомбосховище. Символічно, що для цього загарбники обрали бавовняний комбінат.