Про це 24 Каналу сказав політолог Ігор Чаленко. Раніше Південна Корея обіцяла розширити свою підтримку України за межі гуманітарної та економічної лише за умови широкомасштабного нападу на цивільне населення.

До вашої уваги Президент Південної Кореї прибув в Україну з неоголошеним візитом

"Важливий візит, бо Південна Корея є для нас серйозним форпостом у східноазійському регіоні. Її оборонно-промисловий комплекс – потужний гравець на світовій арені", – констатував Чаленко.

Однак Україна наразі не може використати оборонний потенціал Південної Кореї. Мовиться лише протимінну техніку, транспорт.

Що ще може очікувати Україна

У межах свого візиту в Україну Юн Сок Йоль відвідав Бучу та Ірпінь, де росіяни вчинили жорстокі звірства під час окупації в березні 2022 року. Це може вплинути на участь Південної Кореї у відновленні нашої країни.

"Південна Корея неодноразово підписувала меморандуми, наприклад з Польщею, щодо участі в майбутньому відновленні нашої держави. Є свіжий проєкт на 52 мільярди доларів, у якому Південна Корея може взяти участь", – зазначив Чаленко.

Допомога Україні від Південної Кореї: останні новини

  • За винятком ядерної зброї та далекобійних ракет стратегічного значення, у Південній Кореї розробляють і виробляють практично весь спектр звичайного озброєння. Оскільки Юн Сок Йоль допустив передання Україні зброї, то наша країна може на це розраховувати.
  • Південна Корея позичить Сполученим Штатам 500 тисяч артилерійських снарядів калібром 155 міліметрів. Така позика може дати Вашингтону більшу гнучкість у постачанні Україні боєприпасів.
  • У WSL припустили, що Південна Корея вже передала Україні сотні тисяч артилерійських снарядів. Вони можуть суттєво допомогти в наступі Сил оборони.