Як наголосив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні, все це можна зупинити лише одним шляхом – визволити.

Важливо Касетний удар по зупинці у Миколаєві: фото та відео з місця трагедії

Він додав, що поки росія не прийшла, всюди на українській землі було нормальне життя.

І коли росія піде, коли ми її витіснимо, нормальне життя повернеться. Це єдиний шлях. Це шлях до нашої перемоги. Не можемо знати, скільки часу потрібно, щоб пройти цим шляхом. Але знаємо, що жодна російська маніпуляція й жоден російський злочин не здатні зіштовхнути нас із цього шляху,
– сказав Зеленський.

Український лідер, попри жахливі обстріли, розповів радісну новину. ЗСУ вдалося забезпечити звільнення іще шістьох наших громадян із російського полону.

Актуально – Звернення Володимира Зеленського за 29 вересня: дивіться відео

Ракетні обстріли українських міст 29 вересня

  • У Миколаєві 29 вересня пролунав вибух в районі зупинки громадського транспорту. Росіяни вдарили касетними снарядами. Вже відомо про 3 загиблих та 12 поранених. Також є пошкодження житлових будинків і електромереж.
  • Неспокійно було і у Краматорську. Ворог застосував зенітно-ракетний комплекс С-300. Снаряди окупаційних військ влучили у приватні домоволодіння, багатоквартирні будинки та дорожнє покриття, внаслідок чого поранення різного ступеня тяжкості отримали 11 громадян.
  • Росіяни запустили смертоносні снаряди по житлових кварталах міста. Вони повністю зруйнували кілька приватних будинків. Також відомо, що постраждали понад 60 осель, кілька багатоповерхівок, ринок, лінії електропередач, автобуси та автомобілі місцевих мешканців. Серед загиблих ціла родина: бабуся, мама та 2 дитини.