За ліквідацію наслідків скандального заходу взялися волонтери з громадської організації "Києве, мий". На площі працює спецтехніка.

До теми Дрифт на Софійській площі: поліцейські за всім спостерігали – фото

Сліди від шин залишаються

Втім, на кадрах з місця події видно, що навіть така потужна техніка не допомагає відчистити бруківку від слідів, які залишилися там від шин. Раніше співробітники заповідника "Софія Київська" анонсували, що очищати площу будуть до 3 днів. Втім, виконавці робіт за точніші прогнози не беруться.


Відмити чорні сліди від шин наразі не вдалося / Фото 24 каналу (Анна Брикова)


Софійська площа після дрифту Red Bull / Фото 24 каналу (Анна Брикова)

Софійську площу чистять після дрифту: дивіться відео


За словами народного депутата Олексія Гончаренка, найгірша ситуація – навколо пам'ятника Богдану Хмельницькому. 11 серпня на площу прибули комунальники, вони піднімають там плитку.

Прибирати прийшла й Alyona Alyona

Реп-виконавиця Alyona Alyona, яка брала участь у дрифті в центрі Києва, також прийшла на Софійську площу 11 серпня. Вона допомагає волонтерам відчищати територію.


Alyona Alyona прибирає Софійську площу / Фото 24 каналу (Анна Брикова)

Скандальний дрифт на Софійській площі: що відомо

  • Зранку 10 серпня 2 автомобілі влаштували перегони в історичному центрі Києва на Софійській площі. З'ясувалося, що цей захід організувала компанія Red Bull.
  • Співачка Alyona Alyona, яка брала участь у "дрифт-шоу", пояснила, що це були зйомки до Дня Незалежності. У Red Bull її запевнили, що мають для цього всі необхідні дозволи.
  • Тепер правоохоронці можуть конфіскувати автомобілі, які дрифтували на площі. Це хочуть зробити в межах кримінального провадження, яке відкрили напередодні.
  • Представники Red Bull Ukraine вибачилися за ситуацію. Вони пообіцяли прибрати після себе. Втім, заява з'явилася вже після того, як на площу приїхала клінінгова компанія.