Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Пряма трансляція на
   Останні випуски

   "Вперед і вгору": Зеленський почав вести авторську колонку у журналі – про що він пише

   - Читать новость на русском
   Володимир Зеленський / Getty images

   Президент Володимир Зеленський почав вести власну авторську колонку в українському суспільно-політичному журналі. У першому своєму тексті глава держави розповів про своє розуміння національної ідеї українців, а також про формулу майбутнього для країни.

   Так, Володимир Зеленський почав вести власну колонку у журналі "Новое время". Публікація з’явилась у номері за 12 грудня. Назва колонки – "Вперед і вгору".

   Це цікаво: Зеленський потрапив у п'ятірку топ-запитів Google в Білорусі

   У ній Володимир Зеленський розповідає про своє бачення майбутнього України та пояснює, що є ключовим для нього у кріслі президента.

   Формула майбутнього України

   Глава держави окреслив п'ять складових формули майбутнього для України. Для нього це:

   • Досягнення миру;
   • Ефективні інститути та прозорі правила гри;
   • Інвестиції;
   • Нова інфраструктура;
   • Народовладдя.

   Так, Зеленський обіцяє, що за всіма цими напрямками темп змін в 2020 році буде тільки наростати.

   Формула майбутнього для України складається з п'яти складових. І перша з них – звичайно, мир. Без миру ніякого розвитку бути не може. Тому ми не будемо тягнути час, не чекатимемо, поки мирне вирішення впаде нам з небес, поки його принесуть нам на блюдечку закордонні партнери. Ми хочемо миру на наших умовах,
   – наголосив він у своїй статті.

   Зеленський додав, що мир першочергово полягає у поверненні Україні територій і людей.

   Президент зазначив, що Україна також потрібні ефективні інститути та прозорі правила гри, обов'язкові для всіх.

   "Перемога над корупцією і справедливі суди, рівність всіх перед законом і ліквідація привілеїв для обраних. Безумовний захист прав власності і жорсткі рамки повноважень, в які буде поставлений будь-який чиновник – від президента до сільського старости", – заявив він.

   За його словами, Україні конче необхідні інвестиції, тому слід прибрати непрохідні бар'єри і непотрібні регуляції, які гальмують розвиток бізнесу, побудувати податкову систему, здатну стимулювати ініціативу, створити прозорі ринки, на які не матимуть впливу "корупціонери і рейдери".

   Зеленський звернув увагу на важливість якісно нової інфраструктури, причому не тільки доріг, але медичної та освітньої, цифровий і енергетичної, фінансової та комунальної інфраструктури.

   Глава держави також вважає за необхідне забезпечити в Україні не декларативне, а реальне народовладдя, щоб люди могли впливати на рішення влади від рівня громади до президента.

   У цій формулі майбутнього немає більш-менш важливих елементів. Ми так довго відкладали справжні зміни, що сьогодні повинні робити все і відразу. Не витрачаючи час на договорняки і корупційні схеми. Ми вже почали втілювати в життя цей підхід,
   – додав він.

   Національна ідея українців

   Окремо у статті Зеленський написав про своє розуміння національної ідеї для українців. За його словами, вона полягає у тому, щоб разом стати однією із найбільш динамічно розвинутих країн у світі.

   Вступаючи на посаду президента, я говорив про те, що наша національна ідея – об'єднавшись, зробити неможливе. Тільки це дозволить вийти на глобальний рівень і розмовляти з усім світом на рівних,
   – написав він у колонці.

   Зеленський вказав, що Україна не може претендувати на глобальне лідерство в розмірах території, військової могутності та обсягах добування корисних копалин, їй "прямо таки зараз не світить" лідерство в технологіях і промисловий потенціал.

   "Але ми точно можемо стати країною світу, що динамічно розвивається. Країною з найшвидшим темпом позитивних змін – не тільки в економіці, але і у всіх сферах життя. Можемо довести, що неможливе є можливим. Довести це друзям, ворогам, але перш за все – самим собі ", – переконаний він.

   Зеленський вказав, що можна скільки завгодно сміятися над "турборежимом" роботи влади, але в країні зараз відбуваються зміни, які не вирішували цілі покоління українських політиків.

   У 2020-му темп змін буде тільки наростати – за всіма п'ятьма напрямками. Зачароване коло розвитку розімкнули. І тепер тільки один шлях: вперед і вгору. Ну що, побігли!
   – таким закликом Зеленський завершив свою статтю.

   powered by lun.ua
   Пропозиції партнерів
   Коментарі