Успішний контрнаступ ЗСУ на Харківщині не залишив кремлю інших варіантів. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) припустили, що так само кремль може визнати майбутню поразку у війні, але за певних умов.

Увага Приголомшені радше росіяни, – у Пентагоні оцінили швидкість українського контрнаступу

Кремль визнав свою поразку в Харківській області,
– йдеться у звіті ISW.

Аналітики наголошують, що у кремлі ніколи не визнавали, що росія зазнала поразки: ні, коли відступала з Києва, ні на острові Зміїний.

Відступ з Києва в росії пояснили рішенням поставити пріоритетом "звільнення" Донбасу, а вихід з острова Зміїний – представили, як "жест доброї волі".

У кремлі роблять усе, щоб "відбілити" путіна

Тепер же кремлівські чиновники та пропагандисти активно обговорюють причини поразки росії в Харківській області, а їхня риторика дуже змінилась.

Усі ці активні обговорення для того, щоб "зняти з путіна відповідальність за поразку" і перекласти її на "недостатньо поінформованих військових радників" із оточення диктатора.

Пропагандисти у своїх "оцінках" звинувачують військових, які не побачили концентрації українських військ і техніки та знехтували попередженнями про неминучий контрнаступ ЗСУ у Харківській області, про яке активно говорили у телеграм-каналах.

Визнання кремлем поразки на Харківщині свідчить про те, що путін хоче і здатний визнати і навіть прийняти поразку росії принаймні за деяких обставин і зосередитися на тому, щоб відвести провину від себе,
– наголосили у ISW.

До теми "Найбільша поразка росії": як світові ЗМІ відреагували на контрнаступ України

Актуально про контрнаступ ЗСУ

Вас це може зацікавити – що зараз відомо про контрнаступ ЗСУ: дивіться відео