Вранці 24 травня росіяни продовжили як обстріли Сєвєродонецька, так і Лисичанська, що розташований поруч. При цьому загарбники вирішили дотримуватися вже стандартної для себе практики: вони стріляють по цивільних об'єктах, таких як житлові будинки чи підприємства. При цьому обстріли тривають і вдень, і вночі.

Важливо У підвалі багатоповерхівки Маріуполя виявили 200 тіл: їх відмовились забирати

Під ворожі обстріли потрапив і хімзавод "Азот" в Сєвєродонецьку. Внаслідок обстрілу території заводу загинуло чотири людини. Цю інформацію озвучив голова Сєвєродонецької військової адміністрації Олександр Стрюк в ефірі телемарафону "Єдині новини", повідомляє 24 канал.

Він також розповів, що внаслідок ворожого обстрілу також загинула ще одна людина в центральній частині міста, поруч з гуманітарним штабом. Її доставили туди ще у притомному стані, але від отриманих поранень вона померла.

"Постійні обстріли ведуть до постійних жертв, а поки нічого з цим зробити ми не можемо", – відзначив Олександр Стрюк.

Про загибель мирного населення внаслідок постійного обстрілу Сєвєродонецька повідомив і очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Він розповів, що в одній з багатоповерхівок виявили тіла двох чоловіків та жінки. Ще одна сєвєродончанка була важко поранена, і, на жаль, померла в лікарні. В іншому районі було поранено двох жінок.

Загалом в місті залишається ще близько 13 тисяч населення. До війни там мешкало понад 100 тисяч осіб.

Також окупанти обстріляли й нафтопереробний завод у сусідньому Лисичанську. Чи є жертви внаслідок цього обстрілу – поки невідомо. Чорний дим із заводу виднівся над трасою на Бахмут.

Сєвєродонецьк та Лисичанськ залишаються останніми великими містами в Луганській області, які перебувають під контролем України. Якщо окупантам вдасться їх захопити, вони зможуть окупувати всю Луганську область та вийти до адмінкордону з Донецькою областю.

Але в Сєвєродонецьку залишається угруповання українських військ, яке тримає оборону. Відтак бої тривають на підступі до міста.