Найактивніше для участі у ЗНО реєструються абітурієнти на Дніпропетровщині та у Києві, а ось найменше зареєстрованих поки у Тернопільській і Вінницькій областях.

Читайте також: Українські дев’ятикласники не складатимуть ЗНО у 2019 році

Вже традиційно найбільше майбутні абітурієнти реєструються на тестування з української мови і літератури – 184 409 осіб, історії України – 122 916, математики – 87 002. Четвертий за популярністю навчальний предмет – англійська мова, а п’ятий – географія.


В УЦОЯО нагадують: комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники освітніх закладів мають надіслати до 18 березня.

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 25 березня.

Зазначимо, що у 2019 році основна сесія зовнішнього незалежного тестування відбудеться з 21 травня до 13 червня. Від 14 червня до 25 червня – оголосять результати ЗНО та ДПА. Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 26 червня до 12 липня.

Що таке ЗНО? Зовнішнє незалежне оцінювання – це спеціальний іспит, який, зокрема, складають абітурієнти для вступу у вищі навчальні заклади.

Серед обов’язкових предметів, іспити з яких мають скласти випускники шкіл: українська мова і література, а також історія України або математика. Також вступники мають обрати ще один предмет із переліку: біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова або французька мова.

Результати ЗНО будуть зараховані випускникам як результати державної підсумкової атестації.