Сержант дав BBC перше інтерв'ю після отруєння. Він першим оглядав будинок Сергія Скрипаля та його доньки Юлії 4 березня, після чого потрапив у лікарню з симптомами отруєння. Згодом, сліди "Новачка" знайшли на безлічі речей в його будинку.

Читайте також: У справі Скрипаля є третій підозрюваний: ЗМІ оприлюднили його ім’я

Поліцейський зауважив, що оглядав будинку Скрипалів у захисному костюмі і не знає, як і в який момент вступив в контакт з "Новачком". Тоді сержант не знав, що спочатку "Новачок" був нанесений на ручку вхідних дверей.

Бейлі додав, що ще до того, як він вийшов з будинку, почав відчувати сильний жар, а через кілька годин йому стало зле. На наступний ранок поліцейського госпіталізували у відділення інтенсивної терапії районної лікарні Солсбері.

Все тряслося. Я дуже нетвердо стояв на ногах. Потів вже не тільки чоло, але і спина. Все моє тіло обливалось потом. Мої зіниці стали як головка шпильки, я потів і мені було жарко,
– сказав він.

Коли Бейлі повідомили, що в його крові виявлено "Новачок", він сильно злякався.

"Це був страх невідомості. Я остовпів від жаху, бо така небезпечна річ у моїй крові. Я знав, який стан інших двох отруєних і як це вплинуло на них" – сказав він.

Читайте також: Отруєння у Солсбері: таємниче зник наречений доньки Сергія Скрипаля

За його словами, лікування було болючим і стресовим. Проте, вже через два з половиною тижні після госпіталізації його виписали з лікарні.

Сержант також зазначив, що всі речі з його будинку були знищені фахівцями з хімзахисту.

Ми не тільки втратили будинок, ми втратили все наше майно. Дитячі речі, машини. Ми втратили все це. Так, було дуже важко це прийняти,
– розповів Бейлі.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері разом із донькою було отруєно колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Слідство встановило, що їх було атаковано сильнодійною нервово-паралітичною речовиною "Новачок". 10 квітня з лікарні було виписано Юлію Скрипаль, а 18 травня – вже самого екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Британське слідство з’ясувало, що отруїли Скрипалів працівники ГРУ Росії Олександр Петров (справжнє ім’я – Олександр Мішкін) та Руслан Боширов (справжнє ім’я – Анатолій Чепіга).

26 вересня журналісти оприлюднили резонансне розслідування, у якому йшлось, що справжнє ім'я "Руслана Боширова" – Анатолій Чепіга. Окрім звання полковника ГРУ, він також нагороджений орденом Героя Росії, ймовірно, за те, що у 2014-му допомагав Віктору Януковичу втікати з України.