Таку думку озвучило видання WSJ. Там зазначили, що "Моссад" мав на меті атакувати об'єкт Міністерства оборони в Ісфахані в центральній частині Ірану.

Важливо Іран почав вагатися: чи переконає атака дронів припинити військову співпрацю з Росією

Для цього Ізраїль завдав 4 удари по різних районах. Супутникові фотографії показали, що дах об'єкта отримав незначні пошкодження, але люди назвали місію успішною, не уточнюючи подробиць.

Ці свідчення суперечать заявам іранських офіційних осіб, які стверджують, що система ППО країни відбила спробу нападу на склад боєприпасів, яка завдала мінімальної шкоди.

ЗМІ кажуть, що об'єкт Міністерства оборони, який був атакований у неділю, був об'єктом з виробництва зброї. Він розташований через дорогу від об'єкта, що належить Іранському центру космічних досліджень, на який США наклали санкції за роботу над іранською програмою балістичних ракет.

Додамо, що удар Ізраїлю, який керівництво країни публічно не визнало, був позитивно сприйнятий в Україні. Адже Росія використовувала іранські безпілотники для атак на цивільну інфраструктуру нашої країни.

Іран викликав тимчасового повіреного у справах посольства України в Тегерані через твіт радника президента України Володимира Зеленського.

Вибухова ніч в Ірані,
– написав радник Михайло Подоляк.

Атака безпілотників безпосередньо передувала візиту на Близький Схід держсекретаря США Ентоні Блінкена. Він відмовився коментувати конкретно цю атаку, коли його запитали журналісти.

Що відомо про удар по Ірану

  • Відомо, що безпілотники атакували оборонний комплекс Ірану у ніч проти 29 січня. Офіційні особи в країні заявили, що буцімто вдалося запобігти спробі атаки трьох невеликих дронів на фабрику боєприпасів, що у місті Ісфахан.
  • Внаслідок масових атак на великі стратегічні оборонні підприємства у країні, Вища рада національної безпеки Ірану скликала надзвичайне засідання. У Jerusalem Post зауважили, що атака дронами іранських складів зброї мала феноменальний успіх.