– Якщо ми б читали послання Порошенка через 5-7 років у підручниках історії, то воно б виглядало дійсно красивим, добротним текстом. Я вклоняюсь перед спічрайтером президента Олегом Медведєвим. Він добирає правильні слова, обороти, на які виборець буде реагувати. Але справа у тому, що промова президента не може бути відірвана від реальності.

Читайте також: Послання Порошенка в Раді: про що говорив президент

– Я не кажу, що все сказане ним, – це неправда. Ні. Наприклад, все, що було сказано про армію, службу розвідки, тих, кому присвоїли звання героя, про ProZorro – це дійсно правда. Але головний меседж від президента, мовляв, не все так і погано. Я теж вважаю, що не так все і погано. Але розказувати, що треба створювати Антикорупційний суд, а самому протягом року не вносити про нього закон, блокувати ініціативу... А в промові це звучало так, що він (Порошенко – 24) вимагає це зробити.

Коли президент стоїть на трибуні і говорить, що йому не потрібні у команді люди, у яких будуть привілеї і які не будуть нести відповідальність, то вся країна знає, що саме товарищі й близькі друзі Петра Олексійовича мають привілеї і жоден з них за три роки не був покараний.

– Найбільш болюче для мене питання – депутатська недоторканість. Президент не сказав, що з 1 січня 2018 року її скасують, він сказав "А давайте спробуємо". Я просто хочу нагадати: для того, щоб це сталося, презденту треба внести законопроект, який складатиметься з трьох абзаців. Це не величезний том. Але навіть це вже зроблено за нього. Ми зареєстрували законопроект щодо зняття депутатської недоторканності. Але знаєте, що з ним відбувається? Він не потрапляє у порядок денний.

Більше – дивіться в інтерв'ю.