Таку думку 24 каналу висловив російський публіцист із США Андрій Піонтковський. Раніше повідомлялось про мету Путіна, який знову заговорив про ядерну зброю.

Цікаво Пустопорожнє брязкання: заява Шольца про ядерну зброю Росії підтвердила висновки ISW

Причини, чому Путін не застосує ядерну зброю

Піонтковський розповів, що є 3 причини, чому Путін не застосує ядерну зброю:

  • Це не вирішує завдань війни. Знищення одного українського міста не зупинить спротив України й Заходу проти Росії.
  • Путін попереджений, що особисто серйозно буде покараний за використання ядерної зброї. А він не самогубець, адже ми бачимо, як він дбає про свою безпеку, коли сидить на відстані 10 метрів від своїх поплічників або зустрічається з фейковими матерями, які перебувають на карантині перед відвідинами диктатора.
  • У Путіна немає доступу до ядерної кнопки. У цьому процесі залучені ще як мінімум 20 офіцерів. І якщо Путін зійде з розуму, це не означає, що й решта збожеволіє.

Утім, Путін щоразу повторює це. Для чого він тоді це робить? У нього є своя мета,
– зазначив російський публіцист з США.

Піонтковський пояснив, чому Путін не використовує ядерну зброю: дивіться відео

Стаття у Washigton Post

Він продовжив, що після того, як Путін знову заговорив про ядерну зброю, у Washington Post з'явилась стаття від американської журналістки з Москви. Там вона розповіла, що повертати Крим Україні не можна, оскільки він дуже важливий для кожного росіянина. Кремлівські куратори її добре проінструктували, бо вона згадує й Толстого, й Аксьонова, а також говорить про те, що Крим – це символ Путіна, і коли він його втратить застосує ядерну зброю.

"Західні лідери, зокрема, Шольц, повторили, що ніякі перемовини неможливі, поки Путін не забере свої війська з України, у тому числі і з Криму. І на цю точку зору намагаються здійснити ось такий напад. Ось для цього Путін продовжує махати своєю ядерною бомбою", – зауважив Піонтковський.

Новини Росії: останні події