Про це 24 Каналу розповіла оперна артистка, відеоблогерка й ексдепутатка Держдуми Росії Марія Максакова. Ймовірно, білоруський узурпатор неспроста так вірно підтримує Путіна.

Важливо Білорусам треба напружитися, – політолог пояснив, чому Скабєєву відправили до Лукашенка

Як розповіла Максакова, білоруський фюрер Лукашенко мав великі політичні амбіції. Ще за часів Боріса Єльцина він хотів посісти трон у Росії, однак тоді Лукашенка вигнали з російської політики.

Лукашенко має свій план

Не варто недооцінювати Лукашенка, адже зараз він чи не найближче оточення очільника Кремля. Можливо, він навіть хоче посісти путінський трон й вже втілює цей план.

Він (Лукашенко – 24 Канал)відчув, що бункерний дряхліє й вирішив з ним зблизитися,
– сказала ексдепутатка Держдуми Росії.

На її думку, Лукашенко вдає з себе вірного співрозмовника при "вмирущій барені-старусі" й тепер має доступ до Путіна 24/7. Білоруський узурпатор вирішив, що диктатор Кремля вже не той. Дружба Лукашенка з Путіним призвела до того, що тепер у Білорусі буде розміщена ядерна зброя.

"А хто його знає, може й спробує Лукашенко сісти на путінський трон", – зазначила Максакова.

Однак у самопроголошеного президента Білорусі є інша проблема, яка для нього більш небезпечна. З початку повномасштабного вторгнення він намагається балансувати й уникає прямої участі у війні. Адже, якщо Лукашенко втягне білоруську армію у війну, то вона скине нелегітимного.

Чи планує Лукашенко зайняти місце Путіна: дивіться відео

Переміщення ядерної зброї у Білорусь

  • У березні 2022 року кремлівський диктатор Путін заявив, що Росія розмістить свою ядерну зброю у Білорусі. Так, він вирішив залякати світ у відповідь на заяву Великої Британії про надання Україні боєприпасів зі збідненим ураном.
  • Згодом Путін повідомив, що 7 – 8 липня у Білорусі завершаться "відповідні процедури" щодо розміщення ядерної зброї. Після цього – почнуться заходи з базування ядерки в Білорусі.
  • 13 червня Лукашенко заявив, що нібито він матиме контроль над ядерною зброєю, яку розмістить Росія.