Про це в ефірі 24 каналу розповів військовий ТрО, депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Важливо Фактично крадуть: як росіяни вивозять українських дітей з окупованих територій

За його словами, насправді це сміх, як вони налагодили Антонівський міст, у який влучно поцілили ЗСУ. окупанти вказували, що для ремонту запросили фахівців, які будували Кримський міст. А також додали, що взяли архітектурні конструкції й сам проєкт з московського інституту, які нібито там зберігалися.

Сергій Хлань зазначив, що для ремонту росіяни взяли бетонні дорожні плити, які знаходилися в будівельній компанії "Олеся", що в Новій Каховці. Звідти їх перевезли й зробили конструкцію, на яку наклали ці дорожні плити.

Тобто фактично зробили більше навантаження на зруйнований міст. Таку собі естакаду,
– зазначив Сергій Хлань.

За його словами, для пропагандистської мети – це згодиться. А насправді там може проїжджати виключно цивільний транспорт, легкові автомобілі. Проте будь-який вантажний автомобіль чи важке озброєння – проїхати не може. Саме тому все це налагодження – не більше, ніж пропагандистка картинка.

Вибухи біля Антонівського мосту

"Вчора ввечері (3 серпня 2022 року – 24 канал) ми чули вибухи біля Антонівського та залізничного мостів. Росіяни одразу почали у своїх пропагандистських каналах "кричати", що вони позбивали абсолютно всі ракети ЗСУ", – розповів Сергій Хлань.

Він пояснив, що мета була не міст, тому що він й так зруйнований і не проїзний. Насправді головна ціль була техніка, яка знаходилася поруч, в тому числі будівельна. Відомо, що росіяни позганяли з Криму свої інженерні війська, які й були знищені цим ударом.

Росіяни хай "співають" будь-що, а ЗСУ знають своє діло, знають свою мету й влучно знищують,
– прокоментував Сергій Хлань.

Навіщо росіянам будівельно-інженерні війська

Депутат Херсонської обласної ради пояснив, що росіяни хочуть налагоджувати паромні переправи. Вони виглядають як частина понтонів. Їх розкривають й використовують, як плато, куди заганяють техніку й штовхають катерними буксирами.

Сергій Хлань додав, що пропускна спроможність такої переправи надзвичайно мала.

Дивіться відео: як окупанти зремонтували Антонівський міст

Останні новини щодо Херсону

  • Партизани на Півдні продовжують завдавати клопотів росіянам. Розуміючи серйозність руху опору, загарбники вживають заходів для виявлення проукраїнськи налаштованих місцевих мешканців.
  • Володимир Зеленський призначив Ярослава Янушевича головою Херсонської ОДА. Під час зустрічі президент вручив йому службове посвідчення.
  • На Херсонщині у передчутті контрнаступу російські окупанти почали шукати, де можна було б обладнати бомбосховище. Символічно, що для цього загарбники обрали бавовняний комбінат.