Про це наголошують у Маріупольській міській раді. Росіян у Маріуполь завозять для різних робіт. Більшість з них – представники нацменшин країни-терористки: буряти чи жителі віддалених глибинок.

Дивіться також Фото з пологового Маріуполя: Малолєтка розповів історію кадру, за який отримав престижну премію

Маріуполь під час російської окупації

За даними міськради, у дворі по вулиці Фонтанній, 85 представники національних меншин влаштували різанину баранів. Вони це робили посеред дня, не звертаючи уваги на мешканців, серед яких є діти.

Також пишуть про те, що жителі будинків по вулиці Блажевича скаржаться на стихійну торгівлю: "Бруд, сморід під вікнами жителів!". Колабораційна адміністрація ігнорує усі скарги людей. Питаннями санітарії та доброустрою – ніхто не приймається.

Маріупольці пам'ятають, як під українським прапором впроваджувалися нові підходи та високі стандарти. Тепер "асвабадітєлі" принесли "руський мир" з його безправ’ям та безладом. Але це не надовго! Віримо в ЗСУ та перемогу!
– наголошують у міській раді.


Маріуполь під час російської окупації / Скриншот

На що окупати перетвори Маріуполь: дивіться відео

Ситуація у Маріуполі: головне

  • Росіяни готуються до контрнаступу ЗСУ. В місті помічений рух техніки, утім невеликий. Окупанти займають вичікувальну позицію.
  • В Маріуполі та Донецькій області продовжують працювати українські партизани. Утім, робити це дедалі складніше через примусову мобілізацію та гуманітарну катастрофу.
  • В Маріуполі 15 квітня пролунала потужна "бавовна". Мовиться про два вибухи.
  • Окупанти роблять все, аби вберегти свою техніку від української "бавовни". Так, вони ховають її безпосередньо в домогосподарствах місцевих мешканців, використовуючи їх як "живий щит". Мовиться про ті райони, які близькі до лінії фронту.
  • За словами радника міського голови Маріуполя, в місті та інших селах і напрямках зберігається техніка, яка має забезпечувати окупаційні підрозділи в разі оборонних дій. В першу чергу мовиться про піхоту.