Про це в інтерв'ю 24 каналу розповів радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. За його словами, українські військові системно й методично нищать російських окупантів та просуваються вперед.

До теми Гайдай підтвердив звільнення Греківки, за інші населені пункти Луганщини тривають бої

Яка ситуація на фронті

Як повідомив Подоляк, українські військові вже "дочищають" Харківську область. Практично одночасно захисники увійшли й на Луганщину та з одного з боків на Донеччині, де просунулися на кілька кілометрів за останню добу. Кілька населених пунктів вдалося звільнити на Херсонсько-Криворізькому напрямку.

Українські військові ніколи не повідомляють, що "от завтра ми зайдемо кудись і все звільнимо". У Генштабу зовсім інший підхід, ніж в окупантів. Командування готує кілька сценарних планів, за якими можуть працювати військові. Потім все затверджують – і починається робота.

За словами Подоляка, надзвичайно важливо і надалі знищувати тилову інфраструктуру російської армії. Це зменшує їхню бойову спроможність і не дає можливість перекидати підкріплення та резерви на різні напрямки.

Це дозволяє мінімізувати втрати і ефективно просуватися вперед. Бо росіяни панікують, вони не розуміють, де ці події будуть відбуватися через годину, де наша колона піде вперед, а тому не розуміють, де треба концентрувати свої сили,
– наголосив Подоляк.

Він додав, що окупанти жахливо займаються планування. Це дає можливість ЗСУ варіювати варіантам, щоб застати ворога зненацька.

Попри це, є один напрямок, де дійсно тривають дуже "гарячі події" – це Бахмутський. Окупанти постійно закидують цю землю своїм "гарматним м'ясом". Але успіхів в них практично немає.

"Там росіяни може і хотіли щось донести нам. Адже вони прямолінійні – їм було сказано до 15 вересня захопити всю Донецьку область, але не сказали до якого року. Або в них просто "три дні" ще не закінчилися, і вони собі на 50 метрів просуваються, а потім на 150 метрів відходять назад. Отака в них йде велика позиційна війна", – підкреслив Подоляк.

Дивіться інтерв'ю з Михайлом Подоляком на ютубі 24 каналу

Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині триває: коротко