Граючи на бажаннях і настроях американців, він може мати непогані шанси і великі перспективи. Таку думку 24 Каналу висловив політолог-міжнародник Руслан Осипенко.

Дивіться також Байден проти Трампа: опитування віщують складні часи для демократів

Чого хочуть американці

Трамп грає на настроях американців, стверджує політолог. За його словами, певна частина тамтешнього суспільства "хоче посунути глибинну державу". Тобто, змінити так звані еліти, які чергуються між собою на посадах.

Трамп чітко ці настрої, тренди вхоплює і як великий популіст він їх дуже гарно використовує та обігрує. Тому цей запит змінити еліти, які там при владі по 30 – 40 років, вони знаходять відгук у суспільстві, і тому у Трампа, я вважаю, є великі перспективи,
– зазначив Осипенко.

Єдине, що наразі його може зупинити – судові позови. Днями суд у Нью-Йорку визнав Дональда Трампа відповідальним за шахрайство. Раніше 45-го президента США підозрювали у перебільшені його власних статків на мільярди доларів за один рік, про що свідчать фінансові документи.

"Інакше він на своїх популістичних слоганах міг би прийти до влади", – припустив політолог-міжнародник.

Дональд Трамп: останні новини

  • Дональд Трамп почав розігрувати "політичний театр", про що свідчить й історія з імпічментом Джо Байдену. Республіканці хочуть показати потенційним виборцям "який поганий чинний президент" і таким чином відвернути увагу від судових справ Трампа.
  • Якби вибори у США були цього року, то Дональд Трамп міг би показати непоганий результат. Але час може зіграти з ним погану гру. Американський політик оцінив шанси республіканців.
  • Дональд Трамп у своїх опальних заявах не оминає й Україну. Нещодавно він заявив, що "можна було домовитися про здачу деяких українських земель Кремлю".