Окрім законопроекту про імпічмент, Зеленський вніс у Раду:

Актуально! Перше засідання Верховної Ради ІХ скликання: онлайн-трансляція

 1. Законопроект про зміну законів про діяльність Національної Гвардії України;
 2. Законопроект про зміни в Конституцію щодо скасування адвокатської монополії.
 3. Законопроект щодо зменшення конституційного складу парламенту (кількості народних депутатів) та закріплення пропорційної виборчої системи. Цим законом мають бути внесені зміни до статей 76 та 77 Конституції.
 4. Законопроект про зміни щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та покарання за придбання таких активів.
 5. Законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо першочергових заходів щодо реформи органів прокуратури.
 6. Законопроект про відстрочку штрафів за порушення порядку ввезення автомобілів на митну територію країни.
 7. Законопроект про внесення змін до законодавства щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.
 8. Законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо передачі справ на розгляд Великої палати Верховного суду і термінів повернення адміністративних справ.
 9. Законопроект про внесення змін до закону про запобігання корупції щодо викривачів корупції.
 10. Законопроект про внесення змін до закону про Вищий антикорупційний суд (ВАКС) щодо початку роботи суду.
 11. Законопроект про внесення змін до Конституції про діяльність омбудсмена і референдуми.
 12. Законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства.
 13. Законопроект про внесення змін до Конституції, які мають закріпити повноваження президента створювати незалежні регуляторні органи, НАБУ, призначати на посади та звільняти з посад директора НАБУ і директора Державного бюро розслідувань.