"Я завжди говорив і говоритиму те, що думаю. Я не є прихильником ні пана Порошенка, ні пана Зеленського. Я – прихильник лише народу, об'єднаного під назвою держава Україна, і завжди виступатиму тільки за її інтереси", – заявив Сенцов під час виступу на Форумі єдності в Маріуполі.

Читайте також: Революція Гідності перетворилась у "контрреволюцію ненависті", – Сенцов

Колишній в’язень Кремля наголосив, що якщо президент робитиме те, що правильно і потрібно народові України, Сенцов підтримуватиме голову держави. Якщо ж президент робитиме те, що шкодить Україні, Сенцов про це говоритиме відкрито і чесно.

"Якщо керівництву нашої держави вдасться припинити вогонь, щоб не гинули наші солдати, якщо йому вдасться повернути всіх наших полонених, я скажу, що у нас чудове керівництво", – сказав режисер.

Якщо наш президент зможе зламати ту корумповану систему, яка існує в нашій країні, яка роз'їдає нашу країну, як іржа, я скажу, що у нас найкращий президент. Якщо інтереси країни буде зраджено і я побачу, що це зрада, я так і скажу. (…) Якщо не президент зламає систему, а система зламає його, я не промовчу,
– наголосив Сенцов.

Він додав, що озвучив 2 головні проблеми, про які знають усі. Зовнішня – президент Росії Володимир Путін і російська агресія, та внутрішня – корупція. Третьою режисер назвав роз'єднаність суспільства і нетерпимість у ньому. Сенцов застеріг, що роз'єднана країна не здатна перемогти.

Читайте також: Соромно за президента, – Сенцов про скандал із Зеленським у Золотому