Янович розповів, що у 2021 році приїхав у Львівську область для участі у семінарі "Цінності та суспільство". Там він познайомився зі Спартаком Субботою.
До теми "Спартак – масон, був у СБУ й АТО, а я – д*лб**об": Янович розповів, як "друг" брехав йому рік
Як Женя почав спілкуватись зі Спартаком
Янович пригадав, що в анкеті для ознайомлення про Спартака було вказано, що він "психіатр, психотерапевт, кандидат психологічних наук, науковий керівник інституту когнітивного моделювання, радник міністра охорони здоров'я, ведучий на телеканалі "Лайф", куратор та спеціаліст безкоштовної психологічної платформи "Розкажи мені". Закінчив університет Богомольця за спеціальністю "лікувальна справа" та інтернатуру з психіатрії тощо".
Однак Янович зауважив, що цю анкету кожен про себе писав сам. За тиждень навчання у хлопців зав'язалось спілкування, яке продовжилось і після.
Як зазначає Янович, під час повномасштабного вторгнення вони регулярно підтримували зв'язок. Спартак розповів, що він приєднався до тероборони, а також говорив, що раніше був в АТО. Це момент теж приємно вразив Яновича.
Як почали записувати подкаст
Згодом Спартак сказав Жені, що зупинився на Заході України. Тоді хлопці записали перші ефіри.
Ми записали кілька, як мені здавалось, корисних ефірів, де обговорили психологічні аспекти війни,
– пригадав Янович.
Публіка позитивно відреагувала на ці ефіри. Тому після повернення Спартака в Київ, вони вирішили записувати подкаст. Під час цього вони зблизились, а подкаст почав набирати обертів.
Женя зізнався, що почувався щасливим від того, що робив не лише розважальний контент, а й корисний.
Розслідування про Спартака Субботу: що відомо
- Розслідування про Спартака Субботу провів психотерапевт Ілля Полудьонний. Він переконує, що Суббота брехав про науковий ступінь та наявність медичної освіти, і нібито мав сексуальні стосунки із клієнтками.
- Суббота заявив, що надавав клієнтам підтвердження своєї освіти при потребі, а інформації про дипломи немає у вільному доступі, тому що вона підпадає під захист персональних даних. Звинувачення у неетичній поведінці назвав наклепом.