Таку думку 24 Каналу припустив російський правозахисник Марк Фейгін. Також він назвав тих, хто входить до так званого фронту проти Пригожина.

Дивіться також За Пригожиним можуть стояти якісь сили: скільки продовжувалася кампанія з його знищення

Вигідно Путіну

Сєргєй Шойгу, Валєрій Герасимов, представники адміністрації президента – неповний список тих, хто входить до так званого фронту проти Пригожина. Утім, й вони не можуть закрити рота колишньому в'язню. Ймовірно, у нього є не просто якась вища посадова особа, яка його увесь час "кришує", але й певне коло людей, які не дають з ним розправитися.

"За такі заяви, які він робить, залишилося тільки відрізати вуха. Отже, Пригожин користується підтримкою зверху. Можливо, він вигідний Путіну. Мовляв, нехай вони там б'ються знизу, а він виступатиме своєрідним арбітром, вершителем доль", – припустив правозахисник.

Марк Фейгін про долю Пригожина: дивитись відео

Тільки вбити

Утім, серед російських так званих медіа діє умовне ембарго на згадування імені Пригожина. Принаймні такий документ "гуляв" їхніми пабліками. Навіть якщо це фейк, то всередині дійсно є подібні настрої, аби Пригожин припинив паразитувати на державних каналах.

"Зараз такий час, коли він може зробити касу на своїх пабліках. У Пригожина є навіть свій медіахолдинг. У цього процесу є внутрішня логіка та динаміка", – сказав Фейгін.

У Пригожина є внутрішня опора у вигляді війни. З колишнього в'язня він став майже "народним російським героєм". А його перебування на фронті дає йому енергію та публічну вагу.

Ембарго на ім'я в пресі не допоможе – джина випустили з пляшки. Його можна тільки вбити. Якщо його не будуть згадувати на державних каналах, пропагандистських ЗМІ, на ньому це ніяк не відобразиться,
– резюмував правозахисник.

Діяльність Пригожина та останні заяви: основне

  • Чергова порція пригожинської лайки дісталася російському міноборони. Він нецензурно вилаявся на них через прильоти дронів по Москві, які сталися зранку 30 травня. При чому вагнерівець зазначив, що його не цікавлять будинки так званої "еліти", а турбує безпека звичайних росіян.
  • Пригожин може влаштувати переворот проти Путіна. І навіть якщо зараз в нього немає таких намірів, то думки точно є. Зараз він може певний час пересидіти, зібрати гроші і подивитися на розвиток ситуації в Росії.
  • Вже завтра, 1 червня, Пригожин має вивести всіх вагнерівців з Бахмута. Принаймні таку заяву він зробив тиждень тому. Утім, деяку частину представників ПВК "Вагнера" і дійсно можуть вивести на ротацію, але більш боєздатні залишаться на позиціях.