Очільник Європейського командування США так оцінив можливість вторгнення протягом кількох наступних тижнів. Про це він заявив у виступі перед комітетом Палати представників зі справ озброєння.

До теми Війна із Росією: чим НАТО реально може допомогти Україні

Проте, наголосив Волтерс, ця оцінка залежить від обставин, які можуть мінятись. На думку генерала, протягом наступних двох тижнів загроза зменшуватиметься.

Ймовірність нападу почне спадати, – Волтерс

Це залежить від розташування військ. За моїми відчуттями, за тенденцією, яку я бачу зараз, ймовірність нападу почне спадати,
– сказав Волтерс.

Байден заявив про підтримку України

Зазначимо, що президент США Джо Байден повідомив, що під час розмови з главою Кремля Володимиром Путіним дав зрозуміти, що Вашингтон підтримує Україну. Очільник Білого дому наголосив Путіну, що настав час для деескалації і робити це варто дипломатичним шляхом.

Актуально Війська США можуть увійти в Україну, – Клімкін про надзвичайний стан Байдена

Що відомо про ситуацію біля українського кордону?

Про зростання військової напруги повідомив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак у Верховній Раді. За підрахунками представниці США в ОБСЄ, чисельність військових Росії поблизу українських кордонів орієнтовно 25 тисяч. За даними української розвідки, незабаром ця кількість може зрости до 110 тисяч. Підтримку Україні у цій ситуації висловили країни-члени НАТО.

Розташування військ Росії біля кордону УкраїниРозташування військо Росії біля кордону України / Інфографіка 24 каналу