В ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу литовська євродепутатка від ЄНП, колишня міністр оборони Литви Раса Юкнявічене розповіла про своє ставлення до Путіна.

Дивіться також Божевільна кількість піхоти, – Третя штурмова про дії окупантів на Авдіївському напрямку

"Для мене Путін – це диявол"

Колись ще навесні 2023 року Юкнявічене дала інтерв'ю, у якому заявила, що бажає смерті очільнику Кремля.

Тоді євродепутатка сказала, що інакше нормальна людина до нього ставитися не може. Юкнявічене додала, що Путін для неї – диявол, Гітлер і Сталін в одному обличчі.

Я хочу, щоб він скоріше помер, щоб його вбили. Це звучить жорстоко. Я говорю як католик, віруюча людина, але все-таки це говорю; бо для мене він диявол. Це Гітлер та Сталін в одному обличчі,
– говорила дипломатка.

Ексголова міноборони Литви зазначила, що російський диктатор заслуговує на страту. На її думку, він має померти або у в'язниці, або якоюсь іншою смертю.

Тоді інтерв'юер відзначив, що відповідь Юкнявічене занадто емоційна.

Перед очима Буча, перед очима у мене всі ці страждання. І коли ви запитали про Путіна… усі ці тисячі людей, які щодня страждають. Як по-іншому ставитися?
– сказала політик.

Нічого не змінилося

Тепер у розмові з журналісткою 24 Каналу Юкнявічене зазначила, що її ставлення до Путіна не змінилося. Вона досі бажає йому смерті.

Я можу повторювати це щодня,
– наголосила євродепутатка.

Путін знову виліз із бункера і почав погрожувати

  • Учора, 29 лютого, очільник Кремля звернувся з традиційним щорічним посланням до федеральних зборів.
  • Путін заявив, що готовий до діалогу зі США. Водночас він назвав дії американців ворожими, заперечив намір Росії випробовувати ядерну зброю в космосі та звинуватив США в демагогії.
  • Крім того, російський диктатор не на жарт стривожився через заяву Макрона про можливість відправлення до України союзницьких військ. Путін одразу почав погрожувати ядерною зброєю і "трагічними наслідками" для інтервентів.
  • Також він хвалив окупаційну армію, яка начебто наступає та береже життя людей. Путін пообіцяв золоті гори бідним і багатодітним росіянам. Диктатор заявив про запуск програми "Тривале та активне життя". Ця ініціатива не викликала особливого захоплення в електорату. Росіяни висловили свої емоції щодо чергової брехні Путіна в коментарях.