Тепер кортеж Зеленського складається з більшої кількості авто. На машини встановили сигнальні маяки, і тепер вони рухаються на великій швидкості.

До теми 12 пострілів у помічника президента – ось ціна змін, – Зеленський в ООН

Зеленський посилив кортеж

Посилений кортеж Зеленського, зокрема, бачили на Обухівській трасі. Він рухався у бік державних дач ввечері – приблизно о 21:00.

Оновлений кортеж Зеленського їхав із сиренами та мигалками.

З'явились мигалки і додаткова поліція: дивіться відео про посилений кортеж Зеленського

Поліція переходить на особливий режим роботи

Згідно з наказом голови Нацполіції Ігоря Клименка, з 25 вересня по 8 жовтня особовий склад кримінальної поліції та слідчих підрозділів переводять на посилений режим роботи. Так правоохоронці хочуть провести профілактичні заходи для стабілізації ситуації.

Причина такого кроку – "загострення криміногенної обстановки на території держави, пов'язаної з учиненням тяжких кримінальних правопорушень". Мовиться про злочини з застосуванням вогнепальної зброї та про ті, що викликали в суспільстві значний резонанс.

Клименко наказ Нацполіція посилений режим роботи
Наказ Клименка про переведення особового складу на посилену службу / Фото "Української правди"

Отже, тепер поліцейські працюватимуть понаднормово, але не більше ніж 12 годин на добу та 6 днів на тиждень.

Зверніть увагу Після замаху Шефіра охоронятиме СБУ, – ЗМІ

Коротко про обстріл авто Шефіра

  • 22 вересня вранці невідомі обстріляли авто першого помічника та друга президента Сергія Шефіра. Це трапилось між селами Круглик і Ходосівка. Загалом в автомобіль випустили понад 10 куль.
  • Сам Шефір не постраждав, однак кулі потрапили у його водія, який був за кермом. Його прооперували. Життю чоловіка наразі нічого не загрожує.
  • Поліція розглядає 2 версії інциденту – замах, щоб тиснути на керівництво держави та дестабілізація політичної ситуації.
  • Радник голови ОП Михайло Подоляк заявив, що замах можна вважати терористичним актом.