Пряма трансляція на
Останні випуски

Заборона участі російських спостерігачів у виборах в Україні: з'явилась реакція Кремля

У Росії зухвало відповіли на заяву Клімкіна про заборону спостерігачів із РФ на виборах в Україні
У Росії зухвало відповіли на заяву Клімкіна про заборону спостерігачів із РФ на виборах в Україні / Ілюстративне фото

У Росії вважають, що відмова України допускати до моніторингу майбутніх президентських виборів російських громадян суперечить офіційній позиції Києва в прихильності демократичним цінностям, включаючи організацію та проведення прозорих виборів.

Раніше 24 канал повідомляв, що глава вітчизняного МЗС Павло Клімкін заявив про те, що Україна не буде приймати заявки про реєстрацію російських спостерігачів на президентські вибори, які відбудуться 31 березня.

Читайте також: Воєнні ризики у 2019 році: коли слід очікувати нової агресії від Кремля

У РФ вжевстигли відізватися на цю заборону. Так, у посольстві РФ в Україні вважають таке рішення офіційного Києва суперечить нормам міжнародного права, передає ТАСС.

Офіційний Київ у черговий раз підтверджує своє небажання рахуватися з нормами міжнародного права, пропонуючи натомість досить вільні трактування прийнятих на себе державами-учасницями ОБСЄ зобов'язань. Озвучені міністром наміри прямо суперечать декларованій Україною відданості демократичним цінностям, включаючи організацію та проведення вільних, чесних і прозорих виборів,
– йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія України закрила дільниці для голосування в Росії. Тож 5 виборчих дільниць з території РФ перенесли до Посольств України в Грузії, Казахстані та Фінляндії, де і зможуть віддати свої голоси українці.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі