Данілов нагадав, що з 2014 року ми перебуваємо в активній фазі з'ясування стосунків з Росією, яка на нас напала. Тому загроза є весь цей час.

До теми Вони тут ніколи не переможуть, – Данілов про можливе вторгнення російських військ

Чи є сьогодні загроза нашій країні? Звичайно, є, вона постійна…Ситуація перебуває під контролем, навчання вони проводять постійно,
– сказав секретар РНБО.

Він додав, що раніше на це не так звертали увагу.

Чи несуть загрозу російські війська на кордоні

Данілов вважає, що скупчення російських військових на кордоні не є загрозливим для України. За його словами, окупанти постійно ставлять табори, але в них немає наразі такої кількості людей, яка могла б становити загрозу.

"Але це не означає, що це не буде відбуватися завтра", – підсумував політик.

Війська біля кордонів та загроза нападу: головне

  • Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія може напасти на Україну вже у січні – лютому 2022 року.
  • Голова європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що країни-члени ЄС єдині у питанні підтримки України. У випадку посилення російської агресії, проти Кремля застосують серйозні економічні кроки. Про сильні антиросійські санкції попередили і США.
  • На тлі цих загроз президент США Джо Байден подзвонив кремлівському лідеру Володимиру Путіну.
  • Міністр оборони Олексій Резніков наголосив, що Росія продовжує нарощувати військові потужності біля кордону України навіть після розмови Путіна та Байдена. Наразі там перебувають понад 100 тисяч військових.

Може бути цікаво – Напад буде помилкою: Джонсон і Путін поговорили про Україну: